Zdjęcie. Rozłożone na stole gry PlayStation
FIFA, NBA, Drive Club, Lego Hobbit to tylko niektóre gry PlayStation, z których będzie można skorzystać podczas poniedziałkowych spotkań w bibliotece. Czekają gry wyścigowe, sportowe, przygodowe. Przygotowaliśmy gry zarówno dla najmłodszych, jak i dla fanów mangi, anime, Star Wars, Formuły 1, czy offroadu. Będzie również hit - Let's Sing 2023! Gra, z którą można śpiewać! (dostępna tylko na sali kinowej)
Zapraszamy graczy w wieku 9+ do wspólnych rozgrywek na dużym ekranie. Spotykamy się w poniedziałki w godzinach 15.00-18.30. Wstęp wolny.

Plansza do gry. Na pierwszym planie stoją dwie figurki - miś panda i wojownik.

Lubisz gry planszowe?

Brakuje Ci ekipy do grania w planszówki?

A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z planszówkami?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak” to wpadnij na Planszówki na Tynieckiej.

Nie tylko nauczysz się grać w nowe gry i dowiesz się, co jest teraz modne w planszówkowym świecie, ale przede wszystkim miło spędzisz czas w gronie ciekawych ludzi.

 

Wydarzenie adresowane jest do dzieci powyżej 9 roku życia, młodzieży i dorosłych. 

Spotykamy się w czwartki w godz. 17.00-18:45.

Wstęp wolny, obowiązują wcześniejsze zapisy przez stronę www.mbddim.pl (kalendarz wydarzeń) / tel. 22 646 46 49, / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DZIELnica aktywnego rodzica - to akcja umożliwiająca rodzicom realizację swoich pomysłów!

 

 

Rodzicu, poDZIEL się z nami swoją wiedzą, pasjami, zainteresowaniem i zrealizuj warsztaty w bibliotece na Tynieckiej. My poDZIELimy się z Tobą swoim doświadczeniem i zasobami, pomożemy w realizacji spotkania.

Zastanawiasz się nad działaniem? Spójrz na bank pomysłów i umów się z nami na spotkanie.

 

BANK POMYSŁÓW:

- zajęcia artystyczne (plastyczne, rękodzieło, twórcze pisanie, muzyczne, filmowe, teatralne…)

- zajęcia edukacyjne (multimedia, literatura, geografia, przyroda, eksperymenty, historia…)

- klub rodzica (warsztaty chustowe, podróże, pierwsza pomoc…)

- mini wykłady - spotkania tematyczne np. zero waste…

- koncerty, wystawy…

DZIELąc się bezpłatnie swoją pasją zintegrujesz i zainspirujesz sąsiadów do działania,
a najmłodsi dzięki Tobie spędzą twórczo wolny czas!

tel. 22 646 46 02 / e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zdjęcie. Dwa stanowiska do zdalnej nauki. Na biurku ustawione są dwa tablety. Przed nimi leży klawiatura. Z lewej strony na statywie zamieszczone są słuchawki. Stanowiska oddzielone są parawanem nabiurkowym. Na nim widać przyczepioną etykietę UNICEF.

Tи живеш у Варшаві і хочеш дистанційно навчатися в українській системі освіти? Приходь і користуйся навчальним онлайн простором!
Mieszkasz w Warszawie i chcesz uczyć się zdalnie w ukraińskim systemie edukacji? Przyjdź i skorzystaj z miejsca do nauki online!

Запрошуємо Вас до нашої бібліотеки.
Zapraszamy Was do skorzystania z przestrzeni biblioteki.

Бронюйте місце та надсилайте заявку на електронну пошту Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zarezerwuj miejsce i wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pобоче місце обладнане / Stanowisko wyposażone jest w:
- планшет / tablet
- клавіатура / klawiaturę  
- навушники з мікрофоном / słuchawki z mikrofonem


графік роботи: пн.-пт. 7.00-14.00 / otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.00 
* ксерокс i друкування / dostęp do drukarki, xero 
Iнтернет / dostęp do Internetu 


МУЛТИМЕДІАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ Вул. ТИНЕЦЬКА 40А 02-621 ВАРШАВА телефон: 22 646 46 49 електронна пошта: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mbddim.pl

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI ul. Tyniecka 40a 02-621 Warszawa telefon: 22 646 46 49 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mbddim.pl

Організацію пунктів, якими керує місто, фінансує UNICEF Польща.

Organizację punktów prowadzonych przez Miasto finansuje UNICEF Polska. 

Grafika. Święty Mikołaj (biskup) tuli rodzinę. W lewym rogu logo: Fundacja Świętego Mikołaja

"Przystań Świętego Mikołaja" to projekt realizowany w 2022 roku w ramach dotacji z Fundacji Świętego Mikołaja.


Kluczowym punktem przedsięwzięcia były kursy nauki języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, realizowane dla dwóch grup: na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Uzupełnieniem nauki języka polskiego był wakacyjny tydzień konwersacji młodzieży ukraińskiej z polską, który prowadzony był od 8 do 12 sierpnia. Konwersacje realizowane były z grupą 14 polskich wolontariuszy i wolontariuszek. 

Zgodnie z założeniami projektu zakupiono wyprawki językowe dla każdego uczestnika, w której znalazły się m.in. notes do nauki języka, materiały piśmiennicze, karty pracy, ćwiczenia. Grupom został zapewniony dostęp do materiałów edukacyjnych, poprzez zakup książek wspierających czytanie. Uczestnicy kursów mogli i nadal mogą wypożyczać z biblioteki książki w języku polskim. Specjalnie dla osób z Ukrainy została przygotowana zakładka z alfabetem ułatwiająca naukę czytania. Zakładka była dystrybuowana zarówno wśród uczestników kursu, jak i mieszkańców Ukrainy odwiedzających bibliotekę.

Mając na uwadze obecność społeczności ukraińskiej w Warszawie biblioteka podjęła się tworzenia księgozbioru dla dzieci i młodzieży w języku ukraińskim. W ramach projektu  poszerzono ten zbiór i zakupiono na rzecz dzieci i młodzieży książki w języku ukraińskim. Przetłumaczone zostały również karty zapisu, przygotowano regulamin wypożyczania zbiorów, regulamin gier w języku ukraińskim. 

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań św. Mikołaja.

Podkategorie