Wspólnie ze Stowarzyszeniem Przymierza Rodzin zapraszamy dzieci od lat 2 z opiekunami na zajęcia ogólnorozwojowe „Mały Przedszkolak” w ramach projektu „Klub Rodzica. Mokotów”. Na zajęciach dzieci będą poznawać piosenki, tańczyć, ćwiczyć na sensorycznych ścieżkach nie zabraknie również twórczych plastycznych prac. Zajęcia odbywać się będą w czwartki w godzinach 9:30-11:00.

Zapraszamy również Rodziców z Mokotowa i okolic wraz z dziećmi na spotkania w ramach projektu „Klub Rodzica. Mokotów”. Stwórzmy razem miejsce, gdzie każdy z nas znajdzie chwilę wytchnienia od codziennej rutyny. Przestrzeń na inspirację, wymianę doświadczeń, a także na interesujące warsztaty, ciekawe wykłady i prelekcje. Spotkania odbywać się będą w czwartki w godzinach 11:00-13:00.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów. Partnerem wydarzenia jest Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40a, Warszawa. Organizatorem jest Stowarzyszenie Przymierze Rodzin.