Rysunek do wydarzenia. Dziecko siedzące na dywanie. W ustach trzyma trabkę. Po lewej stronie w dymku widać fotografię Barbary Jagodzińskiej-Habisiak. Poniżej tekst: Rodzinne warsztaty z Barbarą Jagodzińską-Habisiak.

Lubicie pięknie namalowane i świetnie napisane komiksy? Czy znacie serię „Malutki Lisek i Wielki Dzik” i „Arcygroźne domostwory”? 18 marca o godz. 11.00 zapraszamy na warsztaty plastyczne z Bereniką Kołomycką, autorką komiksów, rysowniczką, rzeźbiarką i graficzką. Razem stworzymy własne komiksowe historie!

Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat do udziału w spotkaniu.
Wstęp wolny, zapisy online w kalendarzu wydarzeń (rezerwacja miejsc dotyczy dzieci) / tel. 22 646 46 49 / mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czas trwania: 1,5h

Od autorki:

Jestem autorką komiksów, rysowniczką, rzeźbiarką i graficzką. Ukończyłam Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Cyklicznie prowadzę warsztaty komiksowe w Staromiejskim Domu Kultury w  Warszawie. Czasem współpracuję z Grzegorzem Januszem (album komiksowy „Wykolejeniec”) i Marzeną Sową ( album komiksowy „Tej nocy dzika paprotka”). Jestem laureatką Grand Prix Komiksu na MFKiG w Łodzi 2011. Moje prace publikowane były w magazynach polskich (“Chimera”, "Bluszcz", „Wprost”, „Zeszyty komiksowe”), zagranicznych (“Groom”), licznych antologiach („W sąsiednich kadrach - Polacy i Czesi o sobie w komiksie”, „44”, „Polski komiks kobiecy“, „Komiks wierszem - 1 - Powrót Barbarzyńców i nie“, „City stories”, „Powstanie ‘44 w komiksie”), a także w podręcznikach szkolnych. Moje prace brały udział w wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Seria komiksowa dla dzieci "Malutki Lisek i Wielki Dzik” jest moim autorskim projektem wydanym nakładem wydawnictwa Egmont.