Spotkania on-line 

LIPIEC

- 14.07, godzina 11.00 - spotkanie on-line z Martą Guzowską, autorką serii książek dla dzieci pt. "Detektywi z Tajemniczej 5". Tematem spotkania będzie najnowsza część opowieści "Zagadka ducha Chopina". Spotkanie dla grupy szkolnej uczestniczącej w akcji "Lato w mieście". Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom, do której klasa szkolna dostanie link z hasłem dostępu.Wstęp wolny, zapisy mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie zrealizowane we współpracy z Wydawnictwem Nasza Księgarnia.

 

CZERWIEC

- 15.06, godzina 17.00 - działania i spotkanie autorskie on-line z Anną Salamon ilustratorką "Literkowej książki". Wstęp wolny, zapisy mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie odbędzie się na platformie zoom, do której uczestnicy dostaną link z hasłem dostępu.

MAJ

- 29.05, godzina 17.00 - spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem wokół serii książek o "Wombacie Maksymilianie", laureatki Nagrody Magellana 2016 (Nagroda główna dla najlepszego przewodnika dla dzieci ogłoszona przez „Magazyn Literacki Książki”, „Kontynenty” i „Podróże” podczas Warszawskich Targów Książki w maju 2017). Wstęp wolny, zapisy mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie odbędzie się na platformie, do której uczestnicy dostaną link z hasłem dostępu (nie ma konieczności instalacji).


 

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, stacjonarne spotkania autorskie zaplanowane od marca do maja zostały zawieszone.

 


Już zrealizowane:

MARZEC
- 07.03, godzina 11.00 – warsztaty z Katarzyną Witt, współautorką "Książki otwartej na świat".

LUTY
- 27.02, godzina 10.00 – spotkanie z Barbarą Supeł, autorką serii książek dla najmłodszych o Stasiu i Jadzi Pętelce. 
- 25.02, godzina 11:00 – spotkanie z Lilianą Fabisińską, autorką książek, pedagogiem, dziennikarką, tłumaczką oraz Anitą Graboś – ilustratorką, wokół książki "Halo! Historia komunikowania się". 
- 13.02, godzina 10.00 – spotkanie z Anielą Cholewińską-Szkolik, autorką serii książek "Misia i jej mali pacjenci".