Warsztaty plastyczne z Małgorzatą Gurowską i Joanną Ruszczyk

ARKA/ drzewa

Drzewa produkują tlen, pochłaniają dwutlenek węgla i wiele innych szkodliwych substancji z powietrza. To tylko część ich pracy. Dają ludziom i innym mieszkańcom miasta znacznie więcej. Na warsztatach docenimy pracę drzew. Poznamy je lepiej, szczególnie te dojrzałe, sędziwe, które są domem dla wielu gatunków zwierząt i innych organizmów.

Małgorzata Gurowska - artystka wizualna, wykładowczyni i kuratorka. Zajmuje się grafiką, wideo, instalacją, rzeźbą, rysunkiem oraz książką artystyczną. Tworzy z myślą o uwzględnianiu perspektywy innych gatunków, zwłaszcza tych eksploatowanych i dyskryminowanych przez człowieka. 

Joanna Ruszczyk - dziennikarka, kuratorka. Współpracowała z tygodnikami „Newsweek Polska”, „Wysokie Obcasy”, miesięcznikiem „Twórczość”. Współtworzy Fundację Sztuczną.

Dla kogo?
Spotkanie dla dzieci w wieku 6+
 
Kiedy?
6 sierpnia (sobota) godzina 11.00-12.30
 
Jak się zapisać?
? on-line na stronie www.mbddim.pl 
?tel.: 22 646 46 49
?e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rezerwacja dotyczy dzieci.
 
Warsztaty realizowane w ramach projektu "Z natury wzięte" finansowane z Funduszu Edukacji Kulturalnej 2022.
 
WAŻNE DLA UCZESTNIKÓW
Informujemy, że podczas wszystkich wydarzeń projektu "Z natury wzięte" będą wykonywane, a następnie upubliczniane i przetwarzane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych. Biorąc udział w spotkaniu czy wydarzeniu w ramach projektu uczestnicy oraz obserwatorzy wyrażają zgodę na upublicznianie i przetwarzanie wizerunków ich i ich dzieci na zdjęciach lub filmach wykonanych podczas wydarzeń. Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo Państwa danych.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 06-08-2022 11:00
Data zakończenia 06-08-2022 12:30
Liczba miejsc 20
Zarejestrowanych 20
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.