Pokaz filmu "Pettson i Findus – Mały kłopot, wielka przyjaźń"

6 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu "Pettson i Findus – Mały kłopot, wielka przyjaźń". Seans dla dzieci w wieku 4+. Liczba miejsc ograniczona, rezerwacja miejsc online.

O filmie:

Pettson i Findus powracają… do swoich początków! Czy gadający kot w zielonych ogrodniczkach może zostać przyjacielem człowieka? Jak to wszystko się zaczęło? Rozbrykany Findus trafia pod opiekę cichego Pettsona i wywraca jego spokojne życie do góry nogami.

Sympatyczny Pettson mieszka w drewnianym domku na skandynawskiej prowincji. Nieco samotne dni wypełniają mu codziennie zajęcia: łowienie ryb, opieka nad zwierzętami i dbanie o swój dom. Jednak jego monotonne życie wkrótce się odmieni. Pod jego dach trafia niesforny Findus – pełen energii gadający kot w zielonych ogrodniczkach! Krnąbrny kocur przewraca życie Pettsona do góry nogami, a jego codzienność wypełnia się gwarem, śmiechem i przygodami. Szaleństwa Findusa to niemałe wyzwanie dla spokojnego Pettsona. Nagła zmiana i wybryki kota wystawiają ich przyjaźń na próbę. Czy tak różne charaktery się dogadają? Bohaterowie przygód znanych i uwielbianych książek Svena Nordqvista ponownie na ekranach kin w całej Polsce!

Reżyseria: Ali Samadi Ahadi

Kraj i rok produkcji: Niemcy 2014

Czas trwania: 86 min.

Kategoria wiekowa: 4+

Przed przyjściem do kina prosimy o zapoznanie się z Procedurami przestrzegania zasad bezpieczeństwa epidemicznego obowiązującymi w „Kinie na Tynieckiej” (link otwiera się w nowym oknie).

Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu „Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej - bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 06-11-2021 11:00
Data zakończenia 06-11-2021 12:30
Liczba miejsc 45
Zarejestrowanych 45
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.