Rodzinny seans filmowy "Gwiazdka Klary Muu"

Wesołych Świąt! Klara Muu wprost nie może doczekać się świątecznego wyjazdu do taty! Jakie niespodzianki czekają na nią na Krowim Wzgórzu? Lawina zabawnych i nieprzewidzianych wydarzeń postawi radosne świętowanie pod znakiem zapytania.

Niezwykle podekscytowana Klara po raz pierwszy spędzi Gwiazdkę ze swoim tatą na Krowim Wzgórzu. Kiedy przybywa na farmę, okazuje się, że kompletnie nic nie jest jeszcze gotowe! Przed domem brakuje choinki, a bombki i lampki kurzą się w kartonach. Do tego pech sprawia, że tata Klary zostaje pilnie wezwany do odśnieżania domu sąsiadki, a odcięta droga uniemożliwia mu powrót. Co pocznie Klara? Do Świąt zostało już tak niewiele czasu! Może z pomocą zuchwałego bożonarodzeniowego skrzata uda się stworzyć na Krowim Wzgórzu świąteczną atmosferę?

Seans filmowy "Gwiazdka Klary Muu"
dzieci w wieku 4+
25.11 (sobota) - godzina 16:30 - 17:40

reż. Will Ashurst
Norwegia 2020 / 68’
dubbing

Wstęp wolny!
Rezerwacja miejsca na spotkanie dotyczy dzieci i opiekunów. Zapisy on-line | tel. 22 646-46-49 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
______________________________________________________________________________________________

 

Spotkanie realizowane jest podczas III Mokotowskiego Kiermaszu Książek dla Dzieci i Młodzieży, który trwa od 12.00 do 18.00
(Tego dnia biblioteka nie realizuje wypożyczania i zwracania książek).Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 25-11-2023 16:30
Data zakończenia 25-11-2023 17:40
Liczba miejsc 60
Zarejestrowanych 60
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.