Joszko Broda - koncert

Joszko Broda - polski muzyk multiinstrumentalista, producent muzyczny i kompozytor. Urodził się w Istebnej, wsi położonej w Beskidzie Śląskim. Od najmłodszych lat, podpatrując mistrzów muzyki źródłowej: ojca – muzyka Józefa Brodę, a także grającego na instrumentach beskidzkich Jana Sikorę „Gajdosza”, zdobywał niepowtarzalny warsztat gry na wielu instrumentach ludowych (m.in. drumli, okarynie, fujarach – postnej, sałaskiej, pięciootworowej, sześciootworowej, rogach, trąbicie, skrzypcach, gajdach beskidzkich, kozie podhalańskiej, a także na tak niezwykłych instrumentach, jak liść, słomka i trzcina). 


Melodie wybrzmiewające z tych osobliwych instrumentów będzie można usłyszeć podczas koncertu "Joszko Broda i 40 instrumentów".

Kiedy? 18 września o godzinie 11.00
Gdzie? sala kinowo-teatralna
Dla kogo? zapraszamy osoby w każdym wieku
Wstęp jest wolny, obowiązkowa rezerwacja miejsca on-line. Rezerwacja dotyczy dzieci i rodziców.
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje nakaz noszenia masek.

Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu „Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej - bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 18-09-2021 11:00
Data zakończenia 18-09-2021 12:30
Liczba miejsc 45
Zarejestrowanych 45
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.