Zdjęcie. Dwa stanowiska do zdalnej nauki. Na biurku ustawione są dwa tablety. Przed nimi leży klawiatura. Z lewej strony na statywie zamieszczone są słuchawki. Stanowiska oddzielone są parawanem nabiurkowym. Na nim widać przyczepioną etykietę UNICEF.

Tи живеш у Варшаві і хочеш дистанційно навчатися в українській системі освіти? Приходь і користуйся навчальним онлайн простором!
Mieszkasz w Warszawie i chcesz uczyć się zdalnie w ukraińskim systemie edukacji? Przyjdź i skorzystaj z miejsca do nauki online!

Запрошуємо Вас до нашої бібліотеки.
Zapraszamy Was do skorzystania z przestrzeni biblioteki.

Бронюйте місце та надсилайте заявку на електронну пошту Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zarezerwuj miejsce i wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pобоче місце обладнане / Stanowisko wyposażone jest w:
- планшет / tablet
- клавіатура / klawiaturę  
- навушники з мікрофоном / słuchawki z mikrofonem


графік роботи: пн.-пт. 7.00-14.00 / otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.00 
* ксерокс i друкування / dostęp do drukarki, xero 
Iнтернет / dostęp do Internetu 


МУЛТИМЕДІАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ Вул. ТИНЕЦЬКА 40А 02-621 ВАРШАВА телефон: 22 646 46 49 електронна пошта: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mbddim.pl

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI ul. Tyniecka 40a 02-621 Warszawa telefon: 22 646 46 49 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mbddim.pl

Організацію пунктів, якими керує місто, фінансує UNICEF Польща.

Organizację punktów prowadzonych przez Miasto finansuje UNICEF Polska.