Smaller Default Larger

Poznaj Autora - wernisaż wystawy projektu artystyczno-animacyjnego Macieja Wróbla i Moniki Hałuchy

Wydarzenia
Termin: 5 październik 2019 21:30 - 22:30

Poznaj Autora to projekt artystyczno-animacyjny Macieja Wróbla i Moniki Hałuchy. Na wystawie pokazane zostaną niecodzienne portrety polskich twórców książek dla dzieci, przedstawione przez pryzmat ich twórczości oraz drzemiącego w autorach, ilustratorach dziecięcego pierwiastka. Sami bohaterowie wystawy pojawią się również na wernisażu!

 

Maciej Wróbel posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako fotograf i fotoedytor. Współpracował m.in. z domami medialnymi,

współpracuje z PS IBBY i MBdDiM, angażując się aktywnie w projekty kulturalne, szczególnie związane z czytelnictwem. Współzałożyciel czytelniczych warsztatów dla dzieci "Czytaki i Spółka".

 

Monika Hałucha – członkini Polskiej Sekcji IBBY promującej wartościowe książki dla niedorosłych, redaktorka merytoryczna w wydawnictwie edukacyjnym i magazynie dla dzieci „Świerszczyk”, współautorka aktywnościowych książek dla dzieci m.in. „Cyrk na kółkach”, "Baśniowa gimnastyka w dwóch językach", „Tresura pióra”, "Heca w kurniku". Kolekcjonuje piękne książki dla dzieci.

 

wstęp wolny

miejsce: sala kinowo-teatralna

 

 

Terminy


  • 5 październik 2019 21:30 - 22:30

Wspierane przez iCagenda